Tor Browser 3.5 [анонімний доступ до мережі] [i686, x86-64] (bundle)


Tor Browser for Linux - зручна і проста модифікація Firefox з інтегрованою (вбудованої) системою TOR, усуває проблему установки і складною первісної налаштування (для малодосвідченого користувача). Tor Browser Bundle запобігає спостереження за інтернет-з'єднанням користувача і отримання інформації про те, які сайти відвідуються, а також приховує від всіх відвідуваних хостів інформацію про ваше фізичне розташування відвідувача. Включає в себе програмне забезпечення Tor і відповідним чином налаштований браузер Firefox.
Переглянути повністю
LinuxLive USB Creator 2.8.24


LinuxLive USB Creator 2.8.24 - Утиліта, що дозволяє створювати завантажувальні флешки з Linux на борту.
Переглянути повністю
Linux Mint Xfce 15


Linux Mint Xfce - Linux-дистрибутив на базі Ubuntu з використанням в якості графічного оточення Xfce.
Переглянути повністю

Читайте опис у повній новині

Переглянути повністю
Fuduntu 2013.2 i686 + x86-64

Спочатку проект Fuduntu був форком Fedora, в даний час являє собою щось середнє між Fedora і Ubuntu, і є дистрибутивом з постійним циклом оновлень (rolling release). У реліз включені: ядро Linux 3.8.3, GIMP 2.8.4, Thunderbird 17.0.4, Firefox 19.0.2, Chromium 25.0.1364.172, LibreOffice 4.0.1 і багато іншого.
Переглянути повністю
Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 6.3 Workstation [x86_64]

Red Hat Enterprise Linux 6.3 — в дистрибутиві зроблено виправлення помилок, реалізація підтримки нового обладнання і додавання нових можливостей, при збереженні повної сумісності з програмним оточенням гілки RHEL 6.x.
Red Hat Enterprise Linux Workstation — дистрибутив для професійних користувачів Linux з підтримкою автономної середовища розробки.
Переглянути повністю

Linux Mint 13 Cinnamon (Maya) 1xCD by Lazarus (x32/ML/RUS/13.10.2012)


Linux Mint 13 Maya побудований на кодової базі Ubuntu 12.04 Precise Pangolin, завдяки чому отримав статус LTS і буде підтримуватися до травня 2017 року. Встановлена російська локалізація. Забезпечена підтримка кирилиці в zip-архівах і на мережевих ресурсах. Встановлені кодеки. Інтегровані оновлення по жовтень 2012 р.

Переглянути повністю
Linux Wizard [i386/x86-64]DVD and CD

Linux-дистрибутив LinuxWizardпобудований на пакетній базі Red Hat Enterprise Linux 6.3. Російська компанія ВизардСофт.Ру, що займається просуванням серверних рішень і робочих місць на базі відкритого пз, представила перший випуск LinuxWizard. По своїй суті проект нагадує такі дистрибутиви, як CentOS, Scientific Linux і Oracle Linux, - дистрибутив формується на основі автоматизованої перепаковування SRPM-пакетів з репозиторіїв RHEL і портування що для них оновлення з виправленнями помилок і проблем безпеки.
Переглянути повністю
openSUSE 12.2 Mantis [i586 + x86-64] DVD + LiveCD

Проект openSUSEце спроба зробити використання Linux повсюдним. openSUSE створює кращий в світі дистрибутив Linux, працюючи разом відкрито, прозоро і доброзичливо як частина світової спільноти вільного і відкритого програмного забезпечення.
Переглянути повністю
Ubuntu 12.04.1 Gnome Classic Remix [x64]

Ubuntu 12.04.1 Gnome Classic Remixце 64-бітна збірка з робочим столом Gnome Classic, повною підтримкою російської мови, мультимедіа-кодеками і набором додаткового ПЗ. Система має все необхідне для роботи, навчання і відпочинку відразу ж після встановлення, або навіть ще раніше - адже вона запускається і працює прямо з DVD-диски!
Переглянути повністю