Adobe Photoshop® CS6 Extended (2012/MULTI/RUS) Mac OS X

Adobe® Photoshop® CS6 Extended містить найбільш сучасні інструменти для роботи з зображеннями і нові можливості для реалізації творчих ідей, які дозволяють значно підвищити продуктивність. Редагуйте зображення з надзвичайною точністю, використовуйте нові інтуїтивно зрозумілі інструменти та робочі процеси для створення тривимірної графіки, двомірних проектів, а також фільмів.
Переглянути повністю
Microsoft Office For Mac Standard 2011 SP1

Microsoft Office Standard for Mac 2011 включає в себе кілька істотних оновлень, у тому числі стрічковий інтерфейс, який сьогодні є стандартним для Windows-версій MS Office. У версії для Mac інтерфейс далі включає елементи Office 2011 Elements Образу, а також традиційні меню Mac і стандартну панель інструментів.
Переглянути повністю

Mac OS X 10.8.2 Mountain Lion


Mountain Lion включає в себе більше 200 нових функцій, що розширюють можливості вашого Mac. З новим додатком Повідомлення ви можете надсилати текст, фотографії, відео, контакти, посилання та документи будь-яким користувачам Mac, iPhone, iPad або iPod touch — ви навіть можете почати листування на одному пристрої, а продовжити на іншому. Нова кнопка експорту дозволяє легко відправляти посилання, веб сторінки, фотографії, відеоролики, а також публікувати твіти прямо через додаток, з яким ви працюєте. З додатком Нагадування ви можете створювати списки справ і отримувати повідомлення через новий Центр повідомлень. Грайте на Mac з друзями, які використовують Mac або пристрою iOS, в системі Game Center. А вбудований сервіс iCloud зберігає вашу пошту, контакти, календар, нагадування, замітки, списки завдань, музику, фотографії, файли iWork, документи PDF і багато чого іншого на всіх ваших пристроях.


Переглянути повністю