UAstream.Net » Книги » Алгебра і початки аналізу. Завдання для контрольних робіт. 11 клас. Академічний рівень
Алгебра і початки аналізу. Завдання для контрольних робіт. 11 клас. Академічний рівень

Назва: Алгебра і початки аналізу. Завдання для контрольних робіт. 11 клас. Академічний рівень
Автор: Мерзлякова В.М., Єрьоміна Н.В.
Мова: українська
Рік: 2011
Кількість сторінок: 56
Формат: pdf
Розмір: 82 Mb

Зошит містить завдання для контрольних робіт з алгебри і початків аналізу відповідно до програми Міністерства освіти і науки України (2010 р.); академічний рівень - 2 години на тиждень. Завдання розроблені у двох варіантах однакового рівня складності. Розраховані на використання учнями 11 класів та вчителями.
Зошит містить завдання до 7 контрольних робіт з алгебри і початків аналізу для 11 класу, у двох варіантах, включаючи семестрову та річну контрольні роботи. Кожна контрольна робота має 12 завдань:
- завдання 1 - 6 - передбачають вибір одного правильного варіанта відповіді з чотирьох запропонованих і відповідають середньому рівню досягнень учнів (кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал);
- завдання 7-9 потребують тільки запису правильної відповіді без розв'язування задачі і відповідають достатньому рівню складності, причому завдання 8 і 9 пропонуються за вибором учня, що відповідає вимогам диференційованого навчання (максимальна оцінка за правильну відповідь - 1 бал);
- завдання 10 - 12 відповідають високому рівню навчальних досягнень учнів і потребують письмового розв'язку, причому завдання 11 або 12 пропонуються за вибором учня (за кожне правильно виконане завдання можна отримати максимально 2 бали).
Зошитом одночасно можуть користуватися чотири учні. Зошит допоможе якісно перевірити набуті учнем знання.

Завантажити (Скачать | Download|)
Скачать с LetItBit.net Скачать

Завантажити (Скачать | Download|)
Скачать с TurboBit.net Скачать
Скачати Алгебра і початки аналізу. Завдання для контрольних робіт. 11 клас. Академічний рівень скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Безкоштовно з Letitbit.net

 

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.