UAstream.Net » Книги » Олександр Макаров. Yii. Збірник рецептів 2013 (PDF)
Олександр Макаров. Yii. Збірник рецептів 2013 (PDF)

Ця книга познайомить вас з найважливішими особливостями і внутрішніми механізмами PHP-фреймворку Yii, що дозволить вам використовувати його найбільш ефективно. Збірник допоможе вам вивчити часто упускаемые з виду, але дуже корисні особливості фреймворку і підвищити свій рівень як розробника додатків.

Найбільш цікаві теми стосуються розробки додатків і розширень, обробки помилок, налагодження, питань безпеки і поліпшення продуктивності. Видання призначене для веб-розробників як вже знайомих з Yii, так і початківців користувачів фреймфорка.
Олександр Макаров. Yii. Збірник рецептів 2013 (PDF) Олександр Макаров. Yii. Збірник рецептів 2013 (PDF) Олександр Макаров. Yii. Збірник рецептів 2013 (PDF)


Автор: Олександр Макаров
Назва: Yii. Збірник рецептів
Рік: 2013
Видавництво: ДМК Прес
ISBN: 978-5-94074-786-4
Жанр: Програмування
Формат: PDF
Якість: Хороший скан з мал.
Сторінок: 372
Розмір: 83,3 MB

Завантажити Олександр Макаров. Yii. Збірник рецептів 2013 (PDF)

Скачати Олександр Макаров. Yii. Збірник рецептів 2013 (PDF) скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Безкоштовно з Letitbit.net

 

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.