UAstream.Net » Книги » Преподобний Антоній Оптинський. Листи преподобного Антонія, Оптинського старця (Аудіокнига в МР3)
Преподобний Антоній Оптинський. Листи преподобного Антонія, Оптинського старця (Аудіокнига в МР3)

Преподобний Антоній Оптинський, у миру Олександр Іванович Путілов, був молодшим братом преподобного Мойсея Оптинського. Виховуючись у благочестивій і глибоко віруючій родині, він, як і старший брат його, тяжів з юності до духовного життя.

...слово його як усне, так і письмове, по властивості своєму просте, м'яке, завжди було розчинено духовну солию, і відрізнялося особливістю якої-то влучністю і своеобразною виразністю і силою; і часто в простій, або навіть жартівливій формі містило високу науки. Усіма відчувалося, що повчання о. Антонія, усні і письмові, були плід багаторічних чернечих праць, досвідченого знання батьківських писань, особистої, уважною спостережливості всякого роду людей, і чернечого діяльного життя і розуміння..."

Рік: 2009
Автор: Преподобний Антоній Оптинський
Виконавець: Станіслав Федосов
Жанр: Православ'я
Видавництво: Новоспаський монастир
Категорія: аудіокнига
Аудіокодек: MP3
Бітрейт: 32 kbps
Кількість каналів (моно-стерео): Моно
Час звучання: 16:00:00
Розмір: 21362 mb

Скачати Преподобний Антоній Оптинський. Листи преподобного Антонія, Оптинського старця (Аудіокнига в МР3)

Скачати Преподобний Антоній Оптинський. Листи преподобного Антонія, Оптинського старця (Аудіокнига в МР3) скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Безкоштовно з Letitbit.net

 

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.