Перший у світі рідер з кольоровим екраном

Попередні пристрої з подібним екраном були позбавлені функції підсвічування, тому мали менш яскраві і контрастні кольори в порівнянні з новим рідером від PocketBook.

Переглянути повністю

Cвітлодіодні лампи від Philips для домашнього світлового шоу що керуються смартфоном

Компанія Philips представила новий цікавий спосіб освітлення житла. В системі освітлення використовуються LED-лампи зі змінюваною яскравістю і кольором. У кожній лампі знаходяться 11 світлодіодів колірної моделі RGB, які разом дають 16 мільйонів кольорів.

Переглянути повністю

Windows 8 доступна в Україні з 26 жовтня


Київ, Україна – 25 жовтня 2012 р. корпорація Microsoft оголосила про вихід Windows 8 для користувачів у всьому світі, в тому числі й в Україні. Починаючи з 26 жовтня, користувачі і компанії зможуть отримати все те, що пропонує Windows 8: швидкість і гнучкість, красивий новий інтерфейс, а також різноманітні застосунки у Windows Store, які доступні на більш ніж 1000 сертифікованих комп’ютерів і планшетів у світі.

Переглянути повністю

HP ElitePad 900: дуже гарний бізнес-планшет на Windows 8

HP оголосила про повернення на ринок планшетів разом з HP ElitePad 900 - досить гарним бізнес-пристроєм, що працює на двоядерному Intel Clover Trail під керуванням 32-64-бітної Windows 8. Також разом з ним були представлена купа вартих уваги аксесуарів.

Переглянути повністю

Анонсовано "самий захищений у світі" смартфон


Шведська компанія Handheld Group представила смартфон Nautiz X1, відповідний не тільки міжнародного класу захисту оболонки обладнання IP67, але і американському військовому стандарту для радіоапаратури MIL-STD-810G. Пристрій орієнтований на професіоналів, а також спортсменів, мандрівників та інших людей, ведучих активний спосіб життя, повідомляє Фінам-Технології.

Переглянути повністю

Apple представила iPhone 5 (відео)

Переглянути повністю
Archos 101 XS - Android планшет з клавіатурою-обкладинкою (фото + відео)

Компанія Archos представила планшет 101 XS, оснащений 10,1″ дисплеєм з роздільною здатністю 1280×800 пікселів і незвичайною магнітною обкладинкою. Вона жорстка і обладнана фізичної клавіатурою. Додаткового акумулятора в ній немає, але до чохла можна підключити зарядний пристрій, який буде забезпечувати енергією планшет. Archos 101 XS базується на 2-ядерному процесорі TI OMAP 4470 з частотою 1,5 ГГц, 1 ГБ оперативної і 16 ГБ вбудованої пам'яті, слот microSD, роз'єм miniHDMI, модулі Wi-Fi, GPS і Bluetooth 4.0, фронтальну HD-камеру...
Переглянути повністю

Міцними зубами: китайський дизайнер розробив спеціальні інструменти для роботи ротом

Розумію, що подібний заголовок може породити безліч найрізноманітніших, і часом зовсім не пов'язаних з технікою асоціацій (хоча, у дещо яких груп населення - цілком пов'язаних), а ілюстрації до новини нагадають, швидше, про жахи стоматології. Тим не менше, для людей з пошкодженими кінцівками професійні інструменти, що дозволяють використовувати щелепи, можуть виявитися вельми корисними.

Переглянути повністю
ES Pipe Waterwheel: електрика з води в домашніх умовах? А чому б і ні?

Один британський винахідник Рян Йонгву Чой (тільки не поспішайте обурюватися, краще згадайте, скільки там іммігрантів) зметикував, як отримати електроенергію з водопровідної води в домашніх умовах, і розробив трубу з водяним колесом всередині, яку назвав ES Pipe  Waterwheel.

Переглянути повністю
Dwarf: концепт ідеального мікроавтобуса для міста

Ми звикли, що мікроавтобус - це зазвичай здоровенна і часто неповоротка машина. «Карлик» ж руйнує ці стереотипи тим, що при довжині в районі 2.5-3 метрів в його салоні можуть вільно розташуватися 6 пасажирів з деяким багажем...
Переглянути повністю