Генрих VIII / Henry VIII (2003) DVD9


Він пройшов шлях від чарівного і харизматичного принца до жорстокого короля, в рівній мірі проклинаемого і вихвалюваного. Правитель, який змінив Англію назавжди. Тиран. Любитель жінок. Один з самих легендарних британських монархів Генріх Восьмий, ніс корону і тягар влади цілих 38 років.
Переглянути повністю
Гoлoдныe игры / Тhе Нungеr Gаmеs (2012) DVD9


Майбутнє. Деспотичное держава щорічно влаштовує показові гри на виживання, за якими в прямому ефірі стежить увесь світ. Жереб брати участь в Іграх випадає юної Китнисс і таємно закоханого в неї Піту. Вони знайомі з дитинства, але тепер повинні стати ворогами. Адже за непорушним закону Голодних ігор перемогти може тільки один з 24 учасників. Суддям не важливо хто виграє, головне - видовище. І на цей раз видовище буде незабутнім.
Переглянути повністю
Павшая империя / Hirokin (2011) DVD9


Главный герой вынужден принять свою судьбу и решить, мстить за убийство семьи или бороться за свободу своего народа.
Переглянути повністю
Астрал / Insidious (2010) DVD9


Джош и Рене переезжают со своими детьми в новый дом, но не успевают толком распаковать вещи, как начинаются странные события. Необъяснимо перемещаются предметы, в детской звучат странные звуки. Но в настоящий ужас приходят родители, когда их десятилетний сын Далтон впадает в кому...
Переглянути повністю
Мстители / The Avengers (2012) DVD5


Локи, сводный брат Тора, возвращается, и в этот раз он не один. Земля на грани порабощения, и только лучшие из лучших могут спасти человечество. Ник Фьюри, глава международной организации Щ. И. Т., собирает выдающихся поборников справедливости и добра, чтобы отразить атаку. Под предводительством Капитана Америки Железный Человек, Тор, Невероятный Халк, Хоукай и Чёрная Вдова вступают в войну с захватчиком.
Переглянути повністю
Залізне небо / Iron Sky (2012) DVD9


Група вчених під керівництвом офіцера СС Ханса Каммлера досягла серйозних успіхів в частині антигравітації. Коли результат Другої Світової війни став очевидний, з антарктичної бази гітлерівці запустили кілька космічних кораблів, щоб їх екіпаж на темній стороні Місяця заснував таємну військову базу Schwarze Sonne (Чорне Сонце)
Переглянути повністю
Нестримні / The Expendables (2010) DVD9


Загін професійних найманців і відчайдушних хлопців на чолі з Барні Россом отримує непросте завдання - будь-що знайти і знищити кривавого тирана-диктатора, нагнітаючого страх на мирне населення і що сіяє хаос в південноамериканській країні.
Переглянути повністю
Мить любові / Here (2011) DVD5

Картограф Уїлл Шепард відправляється в дорогу для своєї останньої роботи: створити новий, більш точний супутниковий огляд Вірменії. Під час його призначення, у нього зав'язуються стосунки з емігрувала вірменської дівчиною-фотографом.
Переглянути повністю
Чорне золото /Black Gold (2011) DVD5

Події картини розгортаються десь на Аравійському півострові в 30 роки, приблизно в той час, коли там була виявлена нафта. В сюжеті переплелися боротьба за владу, релігія, нафтова лихоманка і, звичайно ж, любов.
Переглянути повністю
Переполох в общазі: Випускний /American High School (2009) DVD5

За тиждень до випускного балу в коледжі Гвен Адамс виношує план, як позбутися від сімейних уз її молодого чоловіка Холдена. Гвен вийшла заміж в помсту своєї одвічної суперниці Хілларі, яка так само намагалася заманити Холдена у свої мережі. Зазнавши невдачі, Хілларі намагається перешкодити Гвен стати королевою краси, не гребуючи нічим.
Переглянути повністю