UAstream.Net » Інформація для правовласників
Інформація для правовласників
 
Власники і творці даного сайту не несуть відповідальність за використання посилань та інформації, представлених на цьому сайті. На даному сайті представлені виключно посилання на інші ресурси. Даний проект є некомерційним, тому автори не несуть жодної матеріальної відповідальності. Вся інформація і посилання представлені виключно в ознайомлювальних цілях і призначені тільки для перегляду.

Відповідальність за наслідки, які спричинило використання інформації і матеріалів, розміщених на сайті, не може покладатися на власників і авторів даного сайту, і не може бути підставою для їх судового переслідування. Ви зобов'язалися не використовувати отримані на сайті матеріали в цілях, які заборонені Російським, Українським і Міжнародним законодавством. В разі порушення - ми зобов'язані надати доступну нам інформацію у відповідні служби. Власники сайту не несуть відповідальності за вміст матеріалу, залишеного користувачами, а також за ту інформацію яка міститься в нім.

Якщо Ви є правовласником якого-небудь матеріалу, посилання на який розміщене на цьому сайті, і не хотіли б аби дана інформація поширювалася користувачами без Вашого на те згоди, то ми будемо раді сприяти Вам, видаливши відповідні посилання.

Для цього необхідно, аби ви прислали нам лист (у електронному вигляді) в якому вказали нам наступну інформацію:
1. Документальне підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторським правом:
- відсканований документ з друком, або
- email з офіційного поштового домена компанії правовласника, або
- інша контактна інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати вас, як правовласника даного матеріалу.
2. Прямі посилання на сторінки сайту, які містять посилання на дані, які необхідно видалити.

Після цього, протягом 48 годин, ми видалимо посилання, що цікавлять Вас, з сайту.


Написати лист на ім'я адміністратора E-Mail: uastream[собачка]gmail.com

УВАГА!

Ми не здійснюємо контроль за діями користувачів, які можуть повторно розміщувати посилання на інформацію, що є об'єктом вашого авторського права. Будь-яка інформація на сайті, розміщується автоматично, без якого або контролю з чиєю або сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі інтернет. Проте, ми в будь-якому разі розглянемо всі Ваші запити, відносно посилань на інформацію, що порушує Ваші права.

P.S. Шановні борці за авторське право, просимо звернути увагу на те, що у нас не зберігається жодного файлу, який порушував би закон РФ (або якої-небудь іншої країни). Наш сайт, це всього лише набір новин і посилань від відвідувачів сайту і інших відкритих джерел інтернету. Посилання на об'єкти авторського права на сторінках сайту uastream.net вказують на зовнішні загальнодоступні джерела в мережі Інтернет, що не знаходяться на ресурсах, підконтрольних адміністрації сайту. Адміністрація сервера не має в своєму розпорядженні інформації про правомірність публікації цих матеріалів. Всі посилання на ресурси в Мережі, що містять фонограми і ін. об'єкти інтелектуальної власності, розміщені на правах реклами або в ознайомлювальних цілях.

З повагою, Адміністрація Uastream.net
 
 
 
 
  Друкувати