UAstream.Net » Новинки технологій » LG LSM-100: мишка-сканер

Виставка CES 2011 розширила межі поняття «гібридний пристрій» завдяки представленої компанією LG комп'ютерної миші, яка поєднує в собі можливості ... сканера. На відео можна побачити як вона працює: достатньо в дуже вільному стилі провести мишею на поверхні, як вона з'являэться у спеціальній утиліту. 

 

У комплект постачання входить програмне забезпечення, яке розпізнає текст. Дуже вже «фестивальною» вийшла ця комп'ютерна мишка. Тобто створена вона швидше для демонстрації можливостей, ніж для серійного виробництва. Можливо, ми побачимо подібні напрацювання у ... мобільних телефонах через 3-4 роки. А можливо й раніше.

Джерело: gagadget.com

Скачати LG LSM-100: мишка-сканер скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.