UAstream.Net » Книги » Практичний курс починаючого чарівника: 600 дивовижних фокусів
Практичний курс починаючого чарівника: 600 дивовижних фокусів

Практичний курс починаючого чарівника | 600 дивовижних фокусів | 20 Mb

Чудова книга для любителів дивувати і бути здивованим. У цій книзі професійний ілюзіоніст Валерій Постолатьєв представляє секрети більше 600 оригінальних фокусів. Дія одних заснована на законах фізики, інших - на спритності рук фокусника, треті приховують у собі секрет - спеціальний пристрій, який і створює потрібний ефект, будучи приховано від очей глядачів.
Багато фокусів розраховані на початківців, для показу у вузькому колі друзів. Окрім техніки підготовки і демонстрації фокусів, у книзі наведено рекомендації з виготовлення нескладного реквізиту. Сподіваюся, ця книга сподобається вам і ви завжди будете душею компанії, використовуючи поради цієї книги. Вдалих вам експериментів!
Сторінок: 541
Download
Скачати Практичний курс починаючого чарівника: 600 дивовижних фокусів скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Безкоштовно з Letitbit.net

 

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.