UAstream.Net » Програми » Cash And The City 1.3.8
Cash And The City 1.3.8

Крихітна програмка за допомогою якої ви будете мати цілковитий контроль над Вашими особистими фінансами. Роботу з додатком ви можете освоїти жахливо легко, інтерфейс присутній на іспанській, російській і англійській мовах.

Програма дасть Вам можливість планувати і контролювати Ваші особисті або сімейні фінанси. За допомогою програми, є можливість дивитися за реальними доходами і витратами, планувати майбутні витрати і доходи, виконати прогнозування майбутнього балансу у відповідності з запланованими заходами, коригувати баланс (коли ви забули про деякі події), виконати експорт даних в Excel, змінювати типи подій, захищати дані програми паролем, провести перегляд статистики у вигляді комфортних графіків і таблиць. Події є можливість визначати як звичайні, так і регулярні, є можливість планувати доходи і витрати на майбутнє, відфільтрувати дані по мінімальній сумі, дат і типів подій. Інтерфейс програми зрозумілий і простий, застосування додатка не повинно викликати ніяких труднощів.


Інформація про програму:
Назва: Cash And The City 1.3.8
Рік випуску: 2013
Платформа: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 2008 (32/64)
Мова інтерфейсу: Багатомовний+Російська
Ліцензія: Freeware
Офіційний сайт: cashandthecity.com
Розмір: 1,21 Мб


Скачати Cash And The City 1.3.8 скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Безкоштовно з Letitbit.net

 

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.