UAstream.Net » Мультфільми » Снігова королева. Збірник мультфільмів (1948-1957/DVDRip)
Снігова королева. Збірник мультфільмів (1948-1957/DVDRip)

Збірка улюблених вітчизняних мультиплікаційних фільмів для дітей від студії "Союзмультфільм"."Снежна королева" і "Новорічна ніч"!

1.Снігова королева - 1957 - В один з морозних зимових вечорів, коли крізь розписані химерним візерунком вікна затишних, теплих ломів прокрадається темрява, а у дворі тривожно завиває хуртовина, Снігова королева забрала маленького Кая в свої крижані володіння і перетворила його добре чуйне серце скалка крижинки. Через безліч випробувань довелося пройти вірною Герді, для того, що б дістатися до чертогів Снігової королеви і врятувати хлопчика, звільнити його з льодового полону, де панують душевний холод і байдужість.

2. Новорічна ніч - 1948 - Новорічна казка про чудесну ялинці. Основна думка - показати, що казка стала бувальщиною, що те, про що мріялося, стало дійсністю. Досягається це шляхом протиставлення фантастики - сучасній техніці...

Оригінальна назва: Снігова королева
Реліз випущений: 1948-1957
Жанр: Мультфільм
Режисер: Лев Атаманов, Ольга Ходатаева, Петро Носов
Знято: СРСР, Союзмультфільм
Тривалість: 01:10:43
Мова: Російська

Файл
Якість: DVDRip
Формат: Avi
Відео: XviD, ~ 2326 Кбіт/с, 720x544
Аудіо: AC3, 6 ch, 448 Кбіт/с
Розмір: 1.37 GB

Скачати Снігова королева. Збірник мультфільмів (1948-1957/DVDRip)
Скачати Снігова королева. Збірник мультфільмів (1948-1957/DVDRip) скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Безкоштовно з Letitbit.net

 

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.