UAstream.Net » Книги » Брикнер Олександр. Потьомкін (Аудіокнига в МР3)
Брикнер Олександр. Потьомкін (Аудіокнига в МР3)

Твір відомого російського історика, професора Дерптського університету знайомить Ва з більш значними подіями життя однієї з найяскравіших особистостей російської історії, славетного державного діяча Катерининської епохи - Г. А. Потьомкіна (1739-1791).

Основну увагу у своїй книзі автор приділив особистим відносинам Катерини II і Ясновельможного князя, найважливіших подій його біографії. Було проаналізовано широкий спектр думок і оцінок діяльності Г.потьомкіна і зроблені загальні висновки про сприйняття його фігури сучасниками та нащадками. Особистість цієї неординарної людини, що володів багатьма талантами, здібностями до наук, блискучого військового та адміністратора заслужено привертала увагу російських та зарубіжних дослідників.


Рік: 2013
Автор: А. Брикнер
Виконавець: Іванова Маргарита
Жанр: Біографії
Тип видання: ніде не купиш
Категорія: аудіокнига
Аудіокодек: MP3
Бітрейт: 96 kbps
Час звучання: 11:18:33
Розмір: 462,7 Mb

Скачати Брикнер Олександр. Потьомкін (Аудіокнига в МР3)

Скачати Брикнер Олександр. Потьомкін (Аудіокнига в МР3) скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Безкоштовно з Letitbit.net

 

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.