UAstream.Net » Журнали » Добра кухня № 6 2021
Добра кухня № 6 2021

Назва: Добра кухня
Номер / рік видання: № 6 (123) червень /2021
Вид-во: ВД «Високий замок»
Формат: pdf
К-ть стор.: 30
Розмір: 50,32 Мб
Мова: українська

Прості кулінарні шедеври на кожен день! Це журнал для справжньої господині, хто прагне тішити своїх близьких смачними і корисними стравами! В журналі зібрано кулінарні поради та інформація про корисні продукти та здорове харчування, а також велика кількість оригінальних рецептів від читачів і страв національних кухонь народів світу.
Кулінарний журнал для всієї родини: "Пробуджуємо смак до життя!"
Тема номера: Усе буде в клярі! .
В н о м е р і :
«Поради дієтолога» * «Майстер-клас»: торт "Фрезьє" * «Рецепт на замовлення»: хлібопічка * «Кулінарний екскурс»: табуле * «Школа декору»: кондитерський гель * «Духмяна випічка» * «Чоловік на кухні» * «Напої»: безалкогольні коктейлі * «Кулінарні секрети»: фрукти і прянощі: поєднання смаків * Рецепти від читачів * «Вишивка»: духмяні полуниці *
Добра кухня № 6 2021 Добра кухня № 6 2021 Добра кухня № 6 2021 Добра кухня № 6 2021
d o w n l o a d:
Скачати Добра кухня № 6 2021 скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.