UAstream.Net » Книги » Хімія. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. 8 клас
Хімія. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. 8 клас

Назва: Хімія. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. 8 кл.
Автори: Черевань І.І., Білик О.М.
Вид-во: "Ранок"
Рік: 2015
Формат: pdf
Стор.: 32+16 дод.
Мова: українська
Розмір: 32,88 Мб

Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для 8 класу. У вкладиші, що відділяється від основного зошита, розміщено самостійні і контрольні роботи. У зошиті наведений класичний варіант проведення робіт. Зошит містить також правила безпеки, Періодичну систему хімічних елементів Д. І. Мендєлєєва, таблицю розчинності кислот, основ і солей у воді. Призначений для учнів 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Хімія. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. 8 клас Хімія. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. 8 клас
d o w n l o a d:
Скачати Хімія. Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт. 8 клас скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.