UAstream.Net » Книги » JavaScript у прикладах
JavaScript у прикладах

Книга присвячена розробці Web-сторінок. У ній викладаються основи мови javascript, у тому числі новітні досягнення версії 1.5, підтримуваної останніми версіями браузерів компаній Netscape і Microsoft. Тут описуються всі необхідні для підготовки сценаріїв методи і технічні прийоми, починаючи з азів і закінчуючи такими передовими технологіями, як динамічний HTML.
Досвіду роботи з javascript не потрібно (хоча передбачається знання мови HTML). Книга забезпечена численними ілюстраціями і вправами, що дозволяють швидше і глибше освоїти javascript. Усі приклади повністю задокументовані.
Ця книга призначена для початківців програмістів. Її можна використовувати в якості навчального посібника.
Автори: Э.Кингсли-Х'ю, К.Кингсли-Х'ю
Видавництво: ДМК Прес
Рік видання: 2008
Сторінок: 272
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 10.7 Mb

Скачати/Download javascript у прикладах :

Скачати JavaScript у прикладах скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Безкоштовно з Letitbit.net

 

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.