UAstream.Net » Книги » JavaScript Народні ради
JavaScript Народні ради

Книга являє собою добірку рішень, часто неочевидних, типових проблем Wеb-програмування, прийомів, рад і готових Wеb-сценаріїв.
Розглянуті наступні теми: корисні функції і об'єкти мови javascript, написання сценаріїв і обробка подій, отримання відомостей про Wеb-браузері і управління ним, маніпуляції і ефекти з Wеb-сторінками та їх елементами, робота з графікою, гіперпосиланнями і смугами навігації, виведення інформації про таблицях, ефекти з фреймами, управління вільно позиционируемыми контейнерами, створення мультимедійних елементів і управління ними, найпростіший введення-виведення, збереження і передача даних, робота з формами та елементами управління, найпростіші і більш складні прийоми Wеb-програмування, налагодження Wеb-додатків і ін.
Автор: Дронов В.А.
Видавництво: БХВ-Петербург
Рік видання: 2007
Сторінок: 464
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 17.66 Mb

Скачати/Download javascript Народні поради :

Скачати JavaScript Народні ради скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Безкоштовно з Letitbit.net

 

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.