UAstream.Net » Книги » Microsoft Word 2010 Від новачка до професіонала
Microsoft Word 2010 Від новачка до професіонала

Щоб швидко розібратися в роботі програми і використовувати його можливості на 100 відсотків, знадобиться послідовний і докладний путеводитель.Именно цієї мети служить дана книга, яка стане в нагоді як новачкові, не відчуває себе упевненим з Microsoft Office, так і старими шанувальникам Microsoft Word, які починають знайомство з Word 2010.
Нова версія самого популярного текстового редактора Microsoft Word була доповнена і розширена так, щоб зробити роботу з документами ще більш зручною та ефективною. В Word 2010 були додані багато функцій, що дозволяють створювати ще більш ефектні документи і працювати над ними всією командою.
Автор: Несен Аліна
Видавництво: ДМК Прес, Солон-Прес
Рік видання: 2011
Сторінок: 448
Мова: російська
Формат: PDF
Розмір: 25,88 мб

Скачати/Download Microsoft Word 2010 Від новачка до професіонала :

Скачати Microsoft Word 2010 Від новачка до професіонала скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Безкоштовно з Letitbit.net

 

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.