UAstream.Net » Новинки технологій » Перший у світі рідер з кольоровим екраном

 

Перший у світі рідер з кольоровим екраном

Попередні пристрої з подібним екраном були позбавлені функції підсвічування, тому мали менш яскраві і контрастні кольори в порівнянні з новим рідером від PocketBook.

Додамо, що даний екран виконаний за технологією електронного чорнила - не тільки безпечною для зору, але і значно більш енергоефективної в порівнянні з аналогічними рішеннями на базі TFT-дисплеїв (до місяця роботи без підзарядки, в залежності від режиму використання).

Окремо хотілося б відзначити спеціальну сенсорну область над екраном. Ця область реагує на торкання, що дозволяє максимально просто керувати підсвічуванням екрану без необхідності блукання по меню.

За попередніми прогнозами вихід в продаж на території СНД нового рідера з кольоровим E-ink екраном і підсвічуванням очікується в червні 2013 року.

 

Заявлені характеристики нового екрану:
розмір: 8 дюймів (20.32 см)
глибина кольору: 4096 кольорів
співвідношення сторін: 3:4
роздільна здатність: 600х800 пікселів
сенсорний екран: ємнісний (мультисенсорний)

 

Джерело: vido.com.ua

Скачати Перший у світі рідер з кольоровим екраном скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.