UAstream.Net » Новинки технологій » Cвітлодіодні лампи від Philips для домашнього світлового шоу що керуються смартфоном
Cвітлодіодні лампи від Philips для домашнього світлового шоу що керуються смартфоном


Компанія Philips представила новий цікавий спосіб освітлення житла. В системі освітлення використовуються LED-лампи зі змінюваною яскравістю і кольором. У кожній лампі знаходяться 11 світлодіодів колірної моделі RGB, які разом дають 16 мільйонів кольорів.

Система управляється смартфоном за допомогою програми. У програмі є ряд попередніх налаштувань, які допоможуть користувачеві швидко змінювати колір освітлення під настрій. Творці також говорять, що яскравість лампи можна «накрутити» до рівня традиційних ламп розжарювання.

Попередні налаштування допоможуть влаштувати справжнє світлове шоу, якщо в одній кімнаті встановити кілька ламп. Крім цього, можна задати власні параметри освітлення, а також встановити час, коли воно має включатися і вимикатися. Можна автоматично запалити вогні вранці для пробудження, і вимкнути світло, коли прийде час відправлятися спати.

Освітленням також можна керувати, перебуваючи за межами будинку або квартири. Лампи Philips приблизно такого ж розміру, як і звичайні світлодіодні лампи, і підходять для стандартних патронів. Система працює через хаб, підключений до маршрутизатора за допомогою кабелю Ethernet. Робота системи заснована на стандарті бездротового зв'язку ZigBee LightLink. Налаштування системи проста - потрібно вкрутити лампу, підключити хаб і натиснути кнопку включення.

Лампи повинні прослужити 15 років, а їх максимальне енергоспоживання складає всього 8,5 ват. Стандартна система - 3 лампи і хаб - будуть коштувати 200 доларів і купити їх можна буде тільки в Apple Store. Кожна додаткова лампа обійдеться ще в 60 доларів.


Джерело: onegadget.ru

Скачати Cвітлодіодні лампи від Philips для домашнього світлового шоу що керуються смартфоном скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.