UAstream.Net » Новинки технологій » Нова течія в мобільній техніці - смартбук
Нова течія в мобільній техніці - смартбук

На виставці побутової електроніки (CES) 2010 в Лас-Вегасі, штат Арізона, не було недостачі нових задумів мобільних комп'ютерів. Для встановлених категорій, таких як ноутбуки і їхні урізані альтер его - нетбуки, успіхи значною мірою передбачувані:  легші, потужніші.

Але, привертаючи увагу в телеконференціях, декілька виробників комп'ютерів зробили гучні заяви, що споживачам дійсно потрібен новий клас пристроїв: смартбук.

Смартбук, як пропонують його промоутери, буде заповнювати нішу на ринку між смартфонами і нетбуками. Але хіба така ніша існує?

Виробники смартбуков тримають парі, що нетбуки - маленькі ноутбуки, оптимізовані для мобільного інтернету - як і раніше дуже великі і дуже повільні для мобільного використання, в той час як існуючі смартфони занадто малі, щоб задовільно оперувати з мультимедіа і не достатньо потужні для серйозних додатків.


Джерело: www.infuture.ru

Скачати Нова течія в мобільній техніці - смартбук скачать безкоштовно
Завантажити | Download | Скачати

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Друк
Увага! На порталі Uastream.Net не розміщено жодного файлу, наш сайт, це всього лише набір новин і посилань відвідувачів з інших відкритих джерел інтернету. Після завантаження файлів з інших серверів за посиланнями, Ви погоджуєтесь на видалення файлів відразу після ознайомлення. Копіюючи і зберігаючи файли Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно чинному законодавству. Всі авторські права файлів зберігаються за правовласником.
alert Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.